Languages

PACKMAN DRYBAG (1)

Dispatched within: 7 dni
Price: €33.41 33.41
quantity szt.

product unavailable

* - Field mandatory

Description

 

A waterproof bag specially developed for the Packman. Roll closure on both sides makes  the packing easier. The abrasion-resistant material covered with a TPU layer and the HF welding technology ensure complete water resistance.

up
Shop is in view mode
View full version of the site

Opis

W nowej wersji worka dodaliśmy praktyczny zaworek odpowietrzający, który ułatwia kompresowanie bagażu. Po spakowaniu, zaworek można zamknąć, nie tracąć wodoszczelności. 

Praktyczne rozwiązanie z wodoszczelną i odporną na zabrudzenia warstwą TPU na zewnątrz worka i śliską wewnętrzną stroną, co zdecydowanie ułatwia pakowanie.

Dostępny aż w pięciu rozmiarach; 8L, 11L i 14L są węższe i idealnie wpasują się w kieronicę szosową, a wersje 15L i 21L sprawdzą się w MTB, gdzie większa szerokość nie jest problemem a priorytetem jest duża pojemność bagażowa.

 

Specyfikacja

Wyprodukowano w Polsce

Tkanina: nylon TPU
Taśmy: nylon, 25mm
Klamry: ITW Nexus® 

Pojemność Średnica [mm] Długość [mm]
8L (Short) 155 660
11L (Short) 180 660
14L (Short) 205 660
15L (Long) 180 880
21L (Long) 205 880

Uwagi

WSKAZÓWKI
Nasze worki różnią się średnicą oraz długością. Do rowerów z kierownicą typu baranek polecamy worki o długości 66cm – czeka Cię mniej rolowania.

UWAGI
Gwarantujemy długoletnią wodoszczelność zgrzewów i tkaniny ale nie możemy zagwarantować 100% odporności na przetarcia i przebicia. Ostre przedmioty jak końcówki stelaża namiotu, sztućce, narzędzia itp utrzymuj w odległości od powłoki worka. Jeśli worek ma współpracować z uprzężą Packman pamiętaj o dobraniu średnicy w ten sposób by zachować bezpieczną odległość od opony.

Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.